Gönüllü Üye Başvuru Formu

Derneğimizde gönüllü olarak görev yapmak için alttaki formdan başvuru yapabilirsiniz.


Komisyonlarımız
Aile Komisyonu: Ev ziyaretleri yapar ve çocuklar ile ailelerinin durumlarını yerinde tespit eder. Ev ziyareti formlarını sisteme kaydeder.
Sosyal Yardım Komisyonu: Talep edilen yardımların listesini oluşturur, kontrollerini yapar. İhtiyaç listelerini hazırlar. Satın alma ve teslimat süreçlerini yürütür. Yapılan nakdi ve ayni yardımların kaydını tutar ve takibatını yapar.
Tanıtım Medya Komisyonu: Gerek sosyal gerekse basılı medya çalışmalarını hazırlar. Sosyal medyada kampanya organizasyonlarını ve buna bağlı olarak paylaşımlarını yapar. Etkinliklerde fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştirir.
Arama Komisyonu: Hem yardım yapılan aileleri hem de hayırseverlerimizi çeşitli konularda arayarak bilgi alır/bilgi verir.
Üniversiteler Komisyonu: Üniversitelerde MİGAM yararına etkinlikler düzenler. Ayrıca MİGAM'ın Eğitim Evi projesini (Yardım yapılan çocuklara özel ders verilmesi) yürütür. Kütüphane etkinliklerinin eğitim kurumlarında duyurulması vb. çalışmaları yürütür. Ayrıca Hayalimi Gerçekleştir Projesini gerçekleştirir.
Dikkat: Bu bir üyelik başvurusudur. Onaylandığı taktirde size SMS ve E-mail ile bildiri yapılacaktır.