Çocuklarına yardım yaptığımız bazı ailelerimizin ev eşyalarıyla ilgili eksiklikleri var. Bazılarının buzdolabı veya çamaşır makineleri yok, bazılarının var ama arızalı. Bazılarının çocukları çekyat veya yatak olmadığı için yerde yatıyor. Bazılarında çekyat var ama ya kırık ya da minder kısımları yattıkları zaman çocukları rahatsız edecek hale gelmiş... Çocuklu aile oldukları için de bu ev eşyaları "temel ihtiyaç" kategorisinde. Ev tespitine gittiğimizde "bu aileye mutlaka bu eşyaların alınması lazım" dediğimiz aileler oldu. Onlar için bu etkinliğimizi oluşturduk.

Alınacak ürünlerin tutarları yüksek olduğundan dolayı her bir aile için eşyaları 100'er TL'lik parçalara böldük. Böylece siz değerli hayırseverlerimiz de zorlanmadan üstlenme yapabilir, bütçeniz dahilinde bağış yaparak destek olabilirsiniz.

 

Üstlenme yapmak için kalan süreniz: saniye

Belirlenen süre içerisinde seçiminizi yaparak BAĞIŞ YAP butonuna basmadığınız takdirde sayfa yenilenecektir.

Eşya Desteği (2020)
Başlama: 12.06.2020 - Bitiş: 31.12.2020

0 adet üstlenme yaptınız. Toplam bağış tutarı 0 TL'dir.

Üstlenme Talebi Sıra No Başlık Açıklama Bağış Bedeli
Etkinlik Bilgileri
Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S.)

Gönüllü gençlerin bir araya gelerek oluşturduğu, 2008 yılından beri ihtiyaç sahibi çocuklara yönelik bayramlık kıyafet, kışlık kıyafet, eğitim seti, kütüphane kurulumu gibi sosyal, kültürel, eğitimsel vb. faaliyetler gerçekleştiren bir derneğiz.

Soru ve sorunlar için bize Pazartesi-Cumartesi 10.00-18.00 saatleri arasında 0216 599 06 46 numaralı telefonumuzdan veya her zaman iletisim@minikgamzeler.org.tr e-posta adresimizden veya her zaman Facebook/Twitter/Instagram sosyal medya hesaplarımızdan mesaj göndererek ulaşabilirsiniz.

Hayırseverlerimizin gerek maddi, gerekse ayni bağışları bizim için çok değerli. Üzerimizde bir vebal olduğu bilinciyle gerçekten ihtiyaç sahiplerini tespit etmeye çalışıyoruz. Bu sebeple ev ziyaretleri yapıyor, ihtiyaç sahibi çocukların ve ailelerinin durumlarını yerinde tespit ediyoruz. Her bir çocuk ve aile için çok detaylı şekilde form dolduruyor ve derecelendirme yapıyoruz.