Denizli Karabayır Köyü, Karabayır İlkokulu içerisinde yer alan ana sınıfında okuyan kaynaklara ulaşımı kısıtlı minik öğrencilerimizin okullarında eksik olan ihtiyaçlarını karşılayabilmek, ayrıca ilkokulda okuyan öğrencilerin de ihtiyaçları olan spor malzemelerini onlara ulaştırmak amacıyla yeni bir projeyi hayata desteklerinizle geçirmek istiyoruz. 

 

Bağışlarınız ile projemize katkı sağlayabilir ve çocukların ilk okul deneyiminde daha fazla kitap ve oyuna ulaşmasına vesile olabilirsiniz.

 

DİKKAT: Bu etkinliğe ZEKAT DÜŞMEMEKTEDİR. Köy okulunda okuyan öğrencileri ailelerini gelir seviyelerine göre ayırt etmeden, "kaynaklara ulaşım kısıtlılığı" açısından değerlendirerek etkinlik düzenlemekteyiz. Bu sebeple zekat, sadaka vb. bağışlarınız bu etkinliğimiz için uygun değildir.

Üstlenme yapmak için kalan süreniz: saniye

Belirlenen süre içerisinde seçiminizi yaparak BAĞIŞ YAP butonuna basmadığınız takdirde sayfa yenilenecektir.

Sizlerin desteğiyle etkinliğimizdeki tüm çocuklar üstlenildi. Yürekten teşekkürlerimizle...

Etkinlik Bilgileri
Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S.)

Gönüllü gençlerin bir araya gelerek oluşturduğu, 2008 yılından beri ihtiyaç sahibi çocuklara yönelik bayramlık kıyafet, kışlık kıyafet, eğitim seti, kütüphane kurulumu gibi sosyal, kültürel, eğitimsel vb. faaliyetler gerçekleştiren bir derneğiz.

Soru ve sorunlar için bize Pazartesi-Cuma 09.00-17.00 saatleri arasında 0216 599 06 46 numaralı telefonumuzdan veya her zaman [email protected] e-posta adresimizden veya her zaman Facebook/Twitter/Instagram sosyal medya hesaplarımızdan mesaj göndererek ulaşabilirsiniz.