Kovid-19 virüs salgınından dolayı ailelerimiz oldukça zor durumda kaldı. Bir çoğu düzensiz gelire sahip olan ailelerimiz evden çıkamadıkları için bu gelirlerini de kaybetti. Asgari ücret düzeyinde düzenli geliri olanların bir kısmı işten çıkartıldı, bir kısmına ise ücretsiz izin verildi. Bu ailelerimizin market ihtiyaçlarının karşılanabilmesi için aylık 200 TL'lik olacak şekilde alışveriş kartları teslim etmeyi hedefliyoruz.

DİKKAT: Bu etkinliğe ZEKAT DÜŞMEKTEDİR. Bu sebeple zekat, sadaka vb. bağışlarınız bu etkinliğimiz için UYGUNDUR.

Üstlenme yapmak için kalan süreniz: saniye

Belirlenen süre içerisinde seçiminizi yaparak BAĞIŞ YAP butonuna basmadığınız takdirde sayfa yenilenecektir.

Sizlerin desteğiyle etkinliğimizdeki tüm çocuklar üstlenildi. Yürekten teşekkürlerimizle...

Etkinlik Bilgileri

2019 yılında çocuklarına yönelik yardım etkinlikleri düzenlediğimiz, hayatı çok zor şartlarda yaşayan ailelere, Kovid-19 sebebiyle 2020 yılında 3 ay boyunca market ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri toplamda 600 TL'lik alışveriş kartı veriyoruz. Böylece aileler nelere ihtiyaçları varsa, ihtiyacı olduğu kadar ve ihtiyacı olduğu zaman alışveriş yapabiliyor. Tüketilmeyecek gıdaların israf olmasının önüne geçmiş oluyoruz. Ayrıca özellikle temizlik malzemesi ve bebekle ilgili ihtiyaçlar da bu kartlar vasıtasıyla marketten karşılanabiliyor.
Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S.)

Gönüllü gençlerin bir araya gelerek oluşturduğu, 2008 yılından beri ihtiyaç sahibi çocuklara yönelik bayramlık kıyafet, kışlık kıyafet, eğitim seti, kütüphane kurulumu gibi sosyal, kültürel, eğitimsel vb. faaliyetler gerçekleştiren bir derneğiz.

Soru ve sorunlar için bize Pazartesi-Cumartesi 10.00-18.00 saatleri arasında 0216 599 06 46 numaralı telefonumuzdan veya her zaman iletisim@minikgamzeler.org.tr e-posta adresimizden veya her zaman Facebook/Twitter/Instagram sosyal medya hesaplarımızdan mesaj göndererek ulaşabilirsiniz.

Hayırseverlerimizin gerek maddi, gerekse ayni bağışları bizim için çok değerli. Üzerimizde bir vebal olduğu bilinciyle gerçekten ihtiyaç sahiplerini tespit etmeye çalışıyoruz. Bu sebeple ev ziyaretleri yapıyor, ihtiyaç sahibi çocukların ve ailelerinin durumlarını yerinde tespit ediyoruz. Her bir çocuk ve aile için çok detaylı şekilde form dolduruyor ve derecelendirme yapıyoruz.